טלאי צהוב של צביעות


הפגנת החרדים עם הטלאי הצהוב ובגדי מהאסירים וכל התמונות האחרות עשתה את שלה. הכול הזדעזעו כיאות ומחו על זילות השואה ומה לא-איום ונורא!

רק שכחנו שמה שאסור לנטורי קרתא מותר לשומרי חומות שלטן החוק. חוק  צנוע אחד שמבקש להחזיר חלק מדרישת זכות העמידה המקובלת בכל העולם המשפטי הנאור חוץ מישראל וחוק צנוע אחר המבקש להחזיר את האיזון בוועדה לבחירת שופטים כך שנציגי הלשכה ישקפו את ציבור עורכי הדין, וחוק נוסף המבקש לקיים שימוע פומבי למועמדים לכהונה בעליון בטרם ימונו הפכו להיות חלק מ"גל חקיקה" אנטי דמוקרטי ולדברי  "מקורב לביניש" דהיינו מקורב לנשיאת העליון "הגיעו מים עד נפש. הדברים נאמרו הערב מדם לבה. היא מגנה בגופה על השופטים וחושבת שנחצה קו אדום. זהו מדרון חלקלק ביותר שיכול להוביל לגרמניה של שנות ה-30, כאשר הרוב רמס את זכויות המיעוט"

הבנתם את ההבדל?

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • hani24  ביום 2 בינואר 2012 בשעה 14:09

  אכן כן, שימוע ציבורי לשופטים! ומינוי מאוזן של שופטות, נשים מזרחיות, נשים ערביות, שופטים מזרחים וערבים, פשוט נמאס מהחונטה של טלביה-העברית!

  • דרור בל"ד  ביום 2 בינואר 2012 בשעה 16:49

   מירב אלוש לברון ויפעת ביטון: "…עוד קראנו כי ביניש חפצה להכניס לרשימה זו לא רק מזרחים כי אם גם מועמד אחר בעל זיקה לזכויות אדם. יש לנו סוד כמוס לנשיאה: מזרחים וזכויות אדם אינם ניגודים; יש מזרחים בישראל בעלי זיקה לזכויות אדם, ותתפלאי כבוד הנשיאה – יש כאלו אפילו בקרב מומחי המשפט". מתוך: מזרחים לעליון – תיקון הכרחי לאי-שוויון, YNET

   עוד נכתב כי "…הדרישה לייצוג מעוגנת אפוא בשאיפה להסדיר מוסדית ופוליטית את ההכרה במזרחים כקבוצה תרבותית וכקבוצה הזכאית לתיקון רדיקלי בחלוקת הטובין החברתיים, כלכליים ופוליטיים".

   מינוי מאוזן כידוע לא יקרה במדינה הציונית, לכן לדעתי לא כדאי להלחם למען תיקונו של בית המשפט אלא דווקא לדה לגיטימציה שלו. מתנהל מסע התופס תאוצה משנה לשנה במטרה להחליש את מערכת המשפט ובראשה בית המשפט העליון. זהו מסע של דה-לגיטימציה שבראשו עומדים הפלסטינים ואליהם חוברים (מתוך שלא לשמה בא לשמה) מספר פוליטיקאים, חברי כנסת ואף שרי ממשלה. למה שמכונה הסתה המופנית נגד בית המשפט, נגד חבר שופטיו ונגד עבודתו השיפוטית ראוי להצטרף.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s