אתה יכול לטבוח חופשי אסד


העובדה שטבח של כמעט 100 מפגינים ביום אחד עובר בסך הכל ללא מהומות מיותרות ,מלבד הערה ביקורתית משהו של ארצות הברית שהתערבה בלוב בנסיבות לא יותר חמורות ואף מילה מאירופה ומהאו"ם, צריכה לשכנע אותך בשאר אסד סופית שזו הדרך ואין בלתה. גם בישראל לא צייץ איש ואף השמאל, שחלקים ממנו תמכו בהתערבות בלוב, לא פצה פה ביחס לטבח בסוריה. סוריה אינה יכולה להיות גרועה כל כך אם היא אויבת מושבעת של ישראל ותומכת בגרועים שבאויביה וחוץ מזה אסד היה כשיר לגמרי לחתימת הסכם שלום ואי אפשר להתנער ממנו כך סתם.

  גם בל"ד החביבה שהקשרים עם סוריה היו יסוד מרכזי בהווייתה הפוליטית לא תמחה וחנין זועבי תידום – היא בכלל מתארגנת להשתתפות במשט הבא. לעזמי בשארה הגולה יש בעיה כי אל ג'זירה משלמת לו את משכורתו, אבל בהיותו נוצרי גמיש הוא בוודאי יחליף דיסקט כאשר התחנה תעשה זאת.

 אין לך נפט אסד ואין לך במה לסחור ואם רוצים שתיפול זה רק בגלל קשריך עם איראן. לעומת זאת בהיותך שייך לקבוצת מיעוט מדכאת הנחשבת גם ככופרת בעיקרי האסלאם הסוני, מובטחת לך ולשבטך שחיטה כדת וכדין אם תעז למצמץ.

 כן מר אסד אתה מבין כעת שהאלטרנטיבות בחיים האמיתיים אינן מה שמספרים בהפגנות גריאטריות בשדרות רוטשילד. חייה ותן למות אסד-טבח את אויבך בהמוניהם או שזה מה שיעשו לך-אפשרויות אחרות אין לך ולא יהיו.

 

 

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אייל  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 6:45

  תיקון עובדתי: האיחוד האירופי כן הגיב על הרג המפגינים, וכך גם בריטניה, צרפת ומדינות נוספות.
  אבל לעזאזל העובדות, העיקר שיש עוד סיבה מצוצה מהאצבע להיכנס בשמאל.

 • גולדבלט משה  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 6:52

  איך הגיב? שלח מטוסי קרב? הכריז על איזור אסור לטבח? הביע דאגה? ומה הקשר בין האיחוד האירופי לשמאל הישראלי-מלבד מימון כמובן של ארגוני זכויות?

  אני זוכר מצוין את הקריאות בשמאל להתערבות בלוב[למרות שהתערבות שם נובעת ממניעים קולוניאליסטים] לשתיקה עד כה ביחס לסוריה-אני מניח שאסד יעמוד על סף נפילה יצטרפו גם השמאל והח"כים הערביים לתמונת הגינוי.

  השמאל הוא באמת לא לב הנושא וצביעותו ורפיסותו האידיאולוגית וגמגומו נוכח המאורעות הכבירים באזור אינם טעונים בכלל הוכחה-מטרתי היא להזכיר לעצמנו את העולם הברוטלי בתוכו אנו פועלים לבל, כפי שאמר דיין, תישמט החרב מאגרופנו ונכרתו חיינו.

 • light  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 8:18

  משה, אתה באמת מתפלא שאף אחד ברשימות, כולל הצדיקים הידועים שמואלוף, לנדו, אסתי סגל, פויר וכל השאר שמטיפים השכם והערב על כמה ישראל אכזרית, לא פוצה פה כשערבים מבצעים מעשי טבח (הן ביהודים והן בבני עמם)?

  תמיד תהיתי אם זה בגלל שהם צבועים או מטומטמים. כפי הנראה שמדובר בשילוב של השניים. אבל מה זה משנה? לא סתם המשקל הסגולי שלהם בקלפי שואף לאפס.

 • יואב  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 9:34

  ואיפה היה אסד בשואה?
  ואיפה היו הלוויתנים בשואה?

  http://www.kedma.co.il/index.php?id=2251&t=pages

 • אבשלום  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 11:30

  "השמאל לא פצה פה"? השמאלן הח"מ פרסם הצהרה די ברורה:
  http://www.a-c-elitzur.co.il/site/siteArticle.asp?ar=236

 • עידו לם  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 11:36

  איפה הצרחנית הבזויה חנין זובי? למה לא שומעים את קולה האם דמם של הסורים סמוק פחות מהפלסטינאים?

 • ניר  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 13:33

  למה לא צייץ? צייץ ועוד איך. הנה זוהיר אנדראוס מביע תמיכה באסד ומעודד אותו "המשך לשאוג" (יותר נקי מ"המשך לרצוח את נתיניך" מן הסתם):

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4051301,00.html

  כאמור בוויינט, האתר הגדול בישראל.

 • גולדבלט משה  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 13:55

  כן כרגיל זוהיר אנדראוס עושה בשבילי את העבודה- גילוי קטן שותפי למשרד הוא בן דוד שלו [סתם עובדה חסרת משמעות] ואני תמיד מציין באוזניו בקורת רוח שמעולם לא הצלחתי להבהיר טיעון כמו בהפניה לכתביו-ברכת האל על ראשו

 • רני  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 15:35

  שלום
  הפרסונה יואב מנסה להגן על אסד על ידי ספין שמאלני אופייני, מכניסה לדיון שואה ולויתנים (למה? מדוע? באיזה הקשר? ) ומפנה אותנו לבלוג קדמה. בלוג זה שכוכביו יושבים בחו"ל, במרכזי האימפריאליזם המערבי ושם נהנים ממענקים, קרנות לימודים ומחקר, הנו תופעה אימפריאליסטית אופיינית היכן שילידים, שהפכו לסוכני האימפריאליזם המערבי, מפעילים ממערכת תעמולה בחו"ל, שאינה כפופה לחוק ישראלי או מזרח תיכוני אחר, תעמולה שמטרתה לסכסך, להסית ולנכר את מערכות החברה בישראל ובמזרח התיכון בכלל. זוכרים את היועצים העירקיים של בוש? זה מה שקדמה עושה בישראל.

  לעניין "האביב הערבי" עצמו, לפנינו בסביבה דייסה מטורפת שאין בה משום כיוון אפס קצהו של שמץ של הגיון מוסר או דבר דומה לו. אם פעם יעשו מזה אופרה זה יפתח בנאומים של אובמה לעולם הערביות והאיסלם מעובדים למוזיקה מזרחית, כנהוג בישראל לאחרונה. באמת זה מתאים שעכשיו יהיה לארה"ב נשיא חצי מוסלמי וכך זה נראה.
  בלבנון אין ממשלה כי חצי מהנוצרים דופק את החצי השני והשיעים דופקים את כולם יש עכשיו מרד שיעי של בינוי לא חוקי בצור ואנשים נהרגים. ג'ומבלט שהסורים רצחו את אביו והוא היה נגדם נהיה בעדם וכבר לפני יומיים חזר ועשה חצי סיבוב בחזרה. כמובן שנצראללה השמיע קריאות בעד אסאד. היכן חומסקי-צומסקי החבר שלו? בבחריין יש שלטון מיעוט סוני על רוב שיעי. וגם נציגתם בארה"ב ובאו"ם היא יהודיה עירקית. עכשיו בחריין נכבשה למעשה ע"י צבא צבא סעודי שמדכא קשות את השיעים. אבל יש אינטרסים כאן ואובמה בריטניה וצרפת שותקים כדגים. בקאטאר אין פרלמנט, אין חוק או חוקה חוץ מהשריעה, אין מפלגות, אין בחירות, אין הפרדת רשויות. המדינה היא למעשה רכוש השליט מנוהלת ע"י מיעוט והמון עבדים מיובאים חסרי זכויות לחלוטין. רשת אלג'זירה בבעלות שליט קטאר אינה עצמאית יותר מאיזבסטיה ופארבדה בימי סטאלין ורשת זו של דיקטטור זה מסיתה בסלקטיביות מדהימה איש באחיו בכל המזרח התיכון ואת כולם נגד ישראל. בירדן מתחוללים דברים קשים וגם שם אין אף מילה של אובמה. מצרים הפכה ליצואן של שקרים, כזבים ועבודה בעיניים. מישהו שם צריך להאכיל 80 מיליון איש ביום, מחיר המזון ממריא ולמצרים אין מה ליצא. מושחתים החליפו מושחתים.אחת המדינות הכי מושחתות בעולם, אפילו הרבה יותר מישראל, ועוד מעט נדע שהשחיתות היחידה שם בשלושים השנים שעברו היא עיסקת הגז עם ישראל. מי בדיוק עכשיו ישקיע שם? מי בדיוק יסבסד אסון מתפתח זה. יטפלו בזה בשיטה הנאצרית הידועה הסתה נגד ישראל. הנה אחרי כל הטררם מדוע מצרים לא פותחת לרווחה את גבולה עם עזה? היכן הסולידריות? ההאהבה? החסד? הרחמים? מדוע אין משט תורכי למצרים בכדי לפתוח את גבול עזה? רק לזכור שעוד מעט יהיה להם אי שם בצמרת נוכל מומחה לנשק גרעיני. בלוב נפתחו שערי הגיהינום. המצב שונה לחלוטין מסוריה. לפחות חצי מהאזרחים בעד גדאפי, זה לא המעוט העלווי זה חצי מהעם. אף אחד לא יודע בדיוק או בערך מיהם אלו שנגדו. מדרום מדבר ענק וכל אפריקה. ניתן שם בפרוטות לנהל מלחמת גרילה במשך שנים, ויטנאם ואפגניסטאן כבר אמרנו? מי המטורף שמכניס לשם צבא אירופאי ואם זה לא אימפריאליזם אז מה זה. תורכיה בוחשת בכל הדייסה הזו ובטח גם נשק זורם לגדאפי ממזרח אירופה וסין.
  אבל מה, נדמה שקצת שכחו מישראל למשך כמה ימים, כנאמר אין רע בלי מעט טוב.

 • אזרח.  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 16:54

  ואיפה היה רני ,כשטורקיה טבחה וטובחת בכורדים ,ומשתמשת לשם כך בנשק ובטכנולוגיה ישראלית?
  כל עוד ארדואן היה בצד של גולדבלט ,של רני ושאר הצדקנים,הם אמרו לו: אתה יכול לטבוח חופשי ,ארדואן.

  מדוע לא נשמע קולם כאשר בחריין טבחה במפגינים? וכשטבחו בבורמה? והיכן הפוסט והתגובות שלהם לטבח שנעשה בחודש האחרון בחוף השנהב ?
  היכן הם היו כאשר ארה"ב פלשה למדינה ריבונית שלא תקפה את ארה"ב, חיסלה אלפים,וגרמה להרס טוטלי באותה המדינה ?
  ובאשר לחרב שמר גולדבלט הזכיר.
  החרב לא משה מיד ספרטה.אף פעם. זה לא עזר לספרטה. ספרטה נעלמה. העט והרוח לא משו מיד אתונה, ועד היום משנתה של אתונה חיה וקיימת.

 • דרור בל"ד  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 16:56

  העובדה שאנשי בל"ד לא טורחים לעדכן אותך אישית בדעתם על הטבח בסוריה או בלוב אינה יכולה ללמד כי אין להם דעה או שהם מתעלמים מנושא זה. פתח אל ג'זירה וראה בעצמך – הטלווזיה והאתר אינם מפסיקים לשדר משם. בל"ד ולדעתי גם שאר הפלסטינים החליטו כי אין להם שיג ושיח עם הציונים כל עוד דעתם לא נשמעת ולמעשה מודרת מהשיח הציבורי הישראלי גם בנושאים אחרים, לא רק בענייני טבח זה או אחר. כשתהיה בשל ובעל יושר אינטלקטואלי לדון בלגיטימיות המצור על העזה ובלגיטימיות המשטר המטיל מצור זה, יהיה אפשר לשתף אותך גם בדעתם של חברי בל"ד על הטבח בסוריה.
  מהדברים שנכתבו עולה כי גם אתה, כמו אנדראוס, בעד המשך הטבח בסוריה. לגביך ולגבי שאר הציונים אין הדבר מפליא כלל – היות ותמכתם בטבחים קודמים. להזכירך, בקרב רבים מהציונים נשמעו דברים דומים לדברי אנדראוס, וזאת משיקולי "בטחון" ציוניים אמריקנים – יציבות וכו'. כך היה גם טרם נפילת מובארכ.

 • אזרח.  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 17:33

  דרור,טרם נפילת מוברק,ישראל הרשמית נשאה תפילה לשלום הראיס. שחיתות,משטר דיקטטורי,זכויות אדם נרמסות,לא משנה. העיקר שהראיס בצד שלנו.

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1170543.html

  אלוף בן | תפילה לשלום מובראק.

 • גולדבלט משה  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 17:47

  ספרטה נפלה אמנם כן ואת מקומה לא ירשה מדינת חכמים אלא תמיד כוח צבאי אחד החליף את משנהו ואם לא למדת זאת לך תלמד היסטוריה.

  מאחר ואני ושכמותי אינם סבורים שעליהם להטיף מוסר לעולם שמתבסס על כוח ברוטלי ובוודאי שלא בשכונה אלימה כמו המזרח התיכון ,לא תגלה אצלי מוסר כפול וצדקנות. לי די ברור מה הסיפור האמיתי ואף פעם לא היו לי אשליות . כל תקוותי היא שינופצו כליל כל האשליות ונבין את המציאות. איני יודע אם נחזיק מעמד וכמה זמן-אלטרנטיבו אחרות באזור אין.

  • אזרח.  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 19:22

   מר גולדבלט,חשוב לאחוז בחרב כדי להגן על עצמך.אבל כתוב ש…"אחוז בזה,(בחרב) וגם מזה (הושטת יד אמיתית לאלה שבתוכינו ובסביבותינו ) אל תנח את ידך".
   כוח החרב משחית. משחית עד כדי כך שמתפשטים ומתנחלים תוך כדי רמיסת אלה שבתוכינו וסביבותינו.תוך כדי הגברת השינאה והזעם.להגן,בוודאי ובוודאי. אבל להשתמש בחרב כדי להתפשט ולהתנחל,לא ולא. השימוש הבלתי נכון בחרב שלא למטרות הגנה ,גורם לערעור יסודות הקיום שלנו באוקיינוס הערבי והמוסלמי בו אנו נמצאים.
   מבצר צלבני החליף את משנהו באיזור הזה.בד"כ המבצר הצלבני לא החזיק הרבה זמן.ואם לא למדת על כך,לך ולמד הסטוריה.

   • גולדבלט משה  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 19:52

    כן אני מקווה שנחזיק יותר מ200 שנה אבל אם זה מה שיוקצב לנו בטרם ישמיד הברבריזם האזורי אותנו-אז זהו זה-לצלבנים לא היה נשק גרעיני ואם ייגזר עלינו למות או לעשות בו שימוש מסיבי-אני בוחר באלטרנטיבה השנייה. באשר לפלשתינאים הסובבים אותנו-אם תיתכן פשרה סבירה על בסיס שתי מדינות אני עקרונית בעד-להערכתי הם לא יסכימו לעולם לפיתרון כזה ושאיפתם הסופית היא השמדתנו ומכאן נגזרות המסקנות.אם הפלשתינאים רוצים הוכיח שטעיתי-הם מוזמנים לנסות ולשכנע

 • גולדבלט משה  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 17:49

  לדרור בל"ד זוהיר אנדראוס הוא ממפלגת בל"ד וחסיד מובהק של משנתו של בשארה-עד שהאחרון יחליף משנתו בהשראת משרתו החדשה

  • דרור בל"ד  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 22:27

   ידוע כי הוא תומך בבל"ד. הוא אינו מייצג אותה באופן רשמי. גם אני תומך בבל"ד ואיני מייצג אף אחד פרט לעצמי. אני מגנה את המאמר הזה, קראתי אותו כשהתפרסם והייתי שולח את הקישור בעצמי אילו לא הקדימו אותי.

   למען הסר ספק, אסד הוא הרבה יותר גרוע מהציונים, מקומו בהאג (ראה גם הצהרה מעכשיו של באן קי מון) ואם תציג כאן מסמך של מי מחברי הכנסת הנוכחיים של בל"ד התומך בטבח הזה אצהיר כאן באתרך על הסרת תמיכתי ממפלגה זו.

 • עידו לם  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 18:56

  דרור בל"ד הוא אוייב ערבים מוצהר שמוכן לשמר דיקטטורה סורית אליה רק בכדי שלמדינה הציונית יהיו אוייבים בזוי כבר אמרנו?

 • עידו לם  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 20:10

  חשוב להדגיש שהאזרח לא רוצה שנגן עלינו אלא שניכנע בצורה טוטלית לערבים במדינת כול אזרחיה שתהפוך לערבית, חשוב לחשוף את צביעות אזרח ודומיו בכול פורום.

 • אזרח.  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 20:16

  מר גולדבלט,איך תיתכן פשרה,כאשר אתה מבצע מדיניות כזו,למשל:

  נבי סמואל النبي صموئيل הוא כפר פלסטיני שהכיבוש הישראלי חומד את בתיו ואת אדמותיו.
  רובו נהרס, אדמותיו נשדדו, והמסגד הפך בחלקו הגדול לישיבה.
  הכפר מבודד לחלוטין. אי בתוך שטח הכבוש על ידי ישראל.
  משטר נוקשה של אישורי תנועה ממרר את חיי התושבים וכולא אותם בכפרם.
  אין יוצא ואין בא, אלא באישור הכובש.
  איש לא מורשה לבקר את מאתיים תושביו הפלסטינים, אלא אם ברשותו תעודת זהות ישראלית.
  כך גם קרובי משפחה וחברים.
  איש לא מורשה לבנות ולו קיר אחד, או בור ביוב, או חדר נוסף לכיתת הלימוד היחידה שיש בכפר.
  כל דבר הוא עילה לשלטונות הישראלים לשלול את תושבותם והם נמצאים בחרדה יומיומית שזכותם לגור בכפרם תישלל.

 • אזרח.  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 20:18

  או מדיניות כזו:

  http://www.facebook.com/event.php?eid=110386329045749

  לפני מספר שבועות קיבלו תושבים מן הכפר קפא, שבאזור טול-כרם, צווי פינוי לכ-70 דונמים של אדמה חקלאית. השטח החקלאי משתרע בין הכפר והתנחלות אבני חפץ הסמוכה, ומשמש את תושבי הכפר בשבע השנים האחרונות. עשרות חממות, מטעים של עצי פרי וטרסות עצי זית מכסים חלקים נרחבים מן האדמות ומבססים פרנסתן של משפחות רבות בכפר. עתה מעמיד המנהל האזרחי את התושבים בפני מצב בלתי אפשרי בו הוא דורש מהם לחסל במו ידיהם את מפעלם החקלאי או לצפות בצה"ל עושה זאת, ועוד לשלם לצה"ל על הוצאות הפינוי.

 • אזרח.  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 20:21

  וכזו:

  http://www.tv.social.org.il/medini/yosi-ertas-19-5-07.htm

  במקומו של המטע שנעקר, תיבנה תשתית ביוב.
  שתשמש, איך לא, רק את תושבי ההתנחלות אפרת.

 • רני  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 20:44

  כאשר אזרח בחוצפתו לא קורא את מה שכתבתי (ראה עניין בחריין) ונכנס לעיניני הפרטיים וחוקר אותי, מי הוא בכלל ומה זה עסקו, היכן הייתי וגם לא ברור לי היכן אני צריך להיות. התשובה המתבקשת היא ברמה שלו: לשאלה "היכן הייתי ?" תשובתי: ביליתי טוב עם מישהי מקרובות משפחתו. אני לא צריך להיות בשום מקום אחר.
  על הצביעות בעניין בחריין הערתי ואיני מבין מה העבד הנרצע הדהימי, פגוע סינדרום שטוקהולם רוצה ממני ולמה הטיפוס נטפל אלי.
  כל מה שרציתי לומר היה שהמזרח התיכון מלא בחבורות רוצחים ושקרנים החל באל ג'זירה עזמי בשארה, שליטי מצרים החדשים-ישנים, גדאפי והמורדים וכלה בלבנון. אין לי כל השפעה על חבורות הרוצחים הצבועים שאזרח משמש כעבדם הנרצע ומשרתם בכל דרך גם כאן בתגובתו המסנגרת על רוצחים מתועבים אלו. מי שאין נשק בידו באיזור זה יומת. ראה מה עושים הערבים אחד לשני כל הזמן בכל מקום וחשוב מה יעשו ליהודים ללא נשק. כוח החרב אולי משחית אבל בלי חרב פשוט נשחטים.
  אני בס"ה מגיב בבלוג זר. לדרוש ממני באיזה ספין מגוחך להשפיע על מהלך העינינים במינהמר (אין כבר בורמה בור שכמוך) זה סתם פטפוט. אני איש חפשי דן במה שאני רוצה ונמנע מדיון כאשר כך יעלה ברצוני. האזרח ודהימים אחרים כמותו עבדים נרצעים חיים מפי נוכלי ושרלטני האיסלמו-פשיזם.
  בעניין ארדוואן אזרח פשוט משקר. ארדוואן מייצג את האיסלמו-פשיזם ונשפט על כך בארצו. גם לפני שהיה לו כל תפקיד ממשלתי ארדוואן מעולם לא אמר מילה טובה על ישראל ואני מעולם לא אמרתי מילה טובה על ארדוואן גם לא כשהייתי באיזורים תחת שלטון תורכי. ובכלל מה כבר המילה שלי משנה?
  באשר למובארק. הפטפטן הדהימי חי באשלייה שבהליכת מובארק תעלם השחיתות ממצרים. לפי כל אינדקס מצרים הייתה ארץ מושחתת מזה מאות שנים, הייתה הווה ותהיה שם שחיתות. א ב ל ! בניגוד לקודמיו מובארק נתן לארצו יותר מ 30 שנות שלום. אף מצרי לא הרג לא נהרג לא יותם לא שוכל לא הפך נכה במשך 30 שנה. מקום לקנאה עמוקה לכל ישראלי או אמריקאי. משום כך כל מצרי צריך לומר לו תודה. מחליפיו אינם שונים מכל שליט מצרי ואין אחד שטוען שהנה היום כיום כהרף עין תחדל השחיתות במצרים. אבל כבר נראה שמתכוונים לערוך שם משפט ראווה שיוכיח שהשחיתות היחידה במצרים הייתה עיסקת הגז עם ישראל. הדהימי מקבל זאת בליקוק עמוק של …. המצרי. החל כבר במצרים התהליך שבמקום לעמול יום ולילה להאכיל ולפרנס 80 מיליון מצרים מנהיגי מצרים יעשו את הדבר הקל ויסיתו לשנאת ישראל.
  שנאת המוסלמי את היהודי שהשתחרר מעבדות האיסלם ונושא נשק בידו כבר מספיקה מזמן בכדי להניע את המוסלמים לרצוח כל יהודי שאינו מסכים להיות דהימי עבד נרצע מלקק עכוז. אז מה אם ישנאו אותנו יותר? לפחות כרגע הם שונאים ומפחדים אבוי יהיה לנו כאשר לא יפחדו.

 • רני  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 21:05

  לאזרח הנוהג כאילו הוא סוכן הפשיזם הרצחני המוסלמי. באשר לסכסוכי קרקעות בין יהודים לערבים. השבוע בצור בלבנון נהרגו לפחות שני בני אדם בסכסוך על בניה חוקית או לא כך גם במקומות אחרים בלבנון כך גם בצפון עירק, כך גם בגבול סוריה לבנון. סכסוכי קרקעות יש בכל מקום. הפתרון שמי שמחזיקים עצמם מנהיגי הפלשתינים ישבו וידברו ללא שום תנאים מוקדמים עם ממשלת ישראל. הם רוצים לכפות על ישראל הסדר כי הם מסרבים לנהל משא ומתן מדיני עם היהודים כשווים אל שווים. אוסף של דהימים מוכי סנדרום שטוקהולם עבדים נרצעים בנפשם וגופם, סוכני הפשיזם הרצחני הערבי מוסלמי מוכנים לקבל שכל ארץ ערבית בחוקתה היא ערבית ורובן גם מוסלמיות ומאשים את ישראל המבקשת הכרה בהיותה מדינה יהודית. צריכים לשבת ולדבר, עכשיו, מייד.

 • עידו לם  ביום 23 באפריל 2011 בשעה 21:25

  http://www.youtube.com/watch?v=T1epa5LEmTc איך הפלסטינאים רוצים לעשות שלום אם מדיניות כזאת אהה אזרח דמגוג?

 • שחרור יונים  ביום 26 באפריל 2011 בשעה 9:44

  עידו, האזרח לא יכול לראות שום דבר. הוא שייך לנאורים.

  כרגע הם סובלים מהתקף נאורות שמונע מהם לדבר, הוא צפוי להמשך כל עוד ערבים רוצחים אזרחים ערבים.

  ברגע שיהודים יגנו על זכותם להתקיים כאן הם יתעוררו לחיים.

 • דרור בל"ד  ביום 7 במאי 2011 בשעה 22:26

  לא רק משה גולדברט במקטרגים, ציונים יש גם במפלגת חד"ש. בדרך כלל אני מדיר עצמי מאתרם, וכך אמליץ גם לאחרים, אך כהרגלם מימים ימימה (כלומר מ99, אז נטש אותם בשארה), הם (הציונים בתנועת חד"ש, לא כולם כאלה. למען הסר ספק: בבל"ד אין ציונים) אינם מחמיצים שום הזדמנות להכפיש את בשארה. תגובתי אליהם מתאימה גם לכאן.

  ד"ר בשארה, כה מצער!
  מאת: ג'ואד אל-בשיתי
  תרגם מערבית: אנדרה דרזנין
  hagada.org.il/2011/04/27/%D7%93%D7%A8-%D7%91%D7%A9%D7%90%D7%A8%D7%94-%D7%9B%D7%94-%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%A8

  תגובתי אליהם מתאימה גם לכאן:

  קטע מתוך מכתבו של ג'וליאנו מר-חמיס לעזמי בשארה:
  "עזמי אחי, אתה לא ברחת!

  אתה ניצלת בתבונה את התנאים ואת הנסיבות והצלחת לחמוק מכיתת היורים ש"מערכת החוק" הציבה מולך. כמו לוחם מיומן חמקת מכדורי השב"כ וירדת למחתרת. ואין זה משנה אם זה במערות הגליל או בקטר, בדובאי או בקהיר.

  רבים יפצירו בך לחזור. רבים אחרים ישמחו לראות אותך נרקב במרתפי השב"כ. יהיו כאלו שירצו להקריב אותך – כך גבורתך תכסה על אזלת ידם ופחדנותם. כל מיני עסקנים קטנים יצוצו כמו פטריות לאחר הגשם ויטענו …".
  מתוך: אחי, עזמי בשארה
  hagada.org.il/2007/04/29/%D7%90%D7%97%D7%99-%D7%A2%D7%96%D7%9E%D7%99-%D7%91%D7%A9%D7%90%D7%A8%D7%94/

  כאז כן היום, היו ועדיין ישנם עכברים המסתתרים במנהרות ובמצדות ובמערות ובנקרות צורים ובמחילות עפר, אי שם בלב הלילה דרוכים וחרישיים, צופים באל ג'זירה ומגייצים גיוצים אודות עזמי בשארה.
  קובל ראובן קמינר: "אין זה הגון כלל וכלל לפרסם התקפה על אדם מבלי לפרסם את דבריו של המותקף. זה ההפך של חופש הדיבור והדיון". הנה מילה או שתיים על הגינות: "מהיכרותי הלא רבה את תולדות האידיאולוגיה והמעש הפאן-ערביים אני סבור ש"דמוקרט" קולע בול לאמת".

  הכרותי הלא רבה. נאמר במפורש. למרות הכרותו, שכאמור אינה רבה, בחר אנדרה דרזדין לתרגם דווקא את מאמרו של ארי שביט (או מי מטעמו). הרי ידיעת הערבית שלו (אשר אני מקווה ומאמין טובה יותר מידיעת העברית שלו), והכרות, גם אם מעטה, עם תקשורת פלסטינית וערבית, היו יכולות להיות לו לעזר, ובוודאי היה מוצא מאמרי ביקורת ענייניים, ביניהם נוקבים, על עזמי בשארה. הכרותו, גם אם אינה רבה, באתר המצויין google.com (מומלץ, בשפת הציונים: אחלה אתר) הייתה יכולה לסייע לו למצוא את דבריו של בשארה באל ג'זירה לפני הגיוץ "תובנותיו [של המגיב המכונה בשיח הציוני דמוקרט] חדות מאין כמוהן".

  מה אומר המגיב הדמוקרטי היחיד במזה"ת?: "אין מה לטעות באיש, ד"ר בשארה לא אומר דברים שונים מאלו שאומר פטרונו הד"ר אסד, גם אסד מרבה לדבר על רפורמה. נו שוין. מה שבאמת עובר את גבול עזות המצח הצפויה, הוא השימוש של הצמדחמד הזה בטיעון העדתי…".
  כדאי לבדוק מה אומר בשארה. כדאי היה לעשות זאת עוד לפני שמקדימים לתרגם, בוודאי ובוודאי לפני שקוראים למגיב הדמוקרטי לכתוב מאמר(!) ולהבדיל, אחרי "קריאה חוזרת ועוד אחת כדי להבין את מלוא עומקן ורוחבן [של תובנותיו של המגיב הציוני], וכך ממש עשיתי אני [אנדרה דרזדין]".

  הנה כאן, בתרגום לאנגלית:
  #2907 – Former Israeli MK Azmi Bishara Turns Against the Syrian Regime
  Al-Jazeera TV (Qatar) – April 15, 2011 – 03:10
  http://www.memritv.org/clip/en/2907.htm

  וכאן, באתר לזכרם של לוחמי החופש הערבים (אתר שאינו מבדיל בין אסד, אהוד ברק וקדאפי – כולם ציונים לדידו)

  newsarabrevolution.blogspot.com/2011/05/al-jazzera-tv-azmi-bishara-describes.html

  וזה רק חיפוש ראשוני באותו אתר מצויין, גוגל. איני רוצה להשמע כמו תוכן שיווקי, אבל אני בהחלט ממליץ למתרגם (המצויין לכשלעצמו -כך מתן קמינר, חומץ בן יין) על אתר זה. הגינות מחפש ראובן קמינר? בדבר פרסום מאמריו של ארי שביט יש לבוא בדין ודברים עם אלוף בן, עורך עמוד המאמרים של 'הארץ'. מארי שביט אין לצפות לדבר ולחצי דבר.

טרקבאקים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s