דברים מוזרים מאד שקרו השבוע במשפט


1. דני רוזן בן זוגה של של תנ"צ אהובה תומר ז"ל הגיש נגד המדינה ונגד שר הפנים תביעת נזיקין בגין מותה. האם עורך הדין שהגיש את התביעה שמע על כך שעל שוטרים נספים הוחל חוק משפחות חיילים שנספו במערכה ולמדינה יש חסינות מתביעות נזיקין ביחס למותו של חייל או שוטר בשירות? כבן זוג, אגב, זכאי האלמן לתגמולים אפילו הנו בגדר ידוע בציבור.

 2 . היום סופר לנו שהנ"ל הגיש קובלנה פלילית פרטית נגש שר פנים איזו עבירה לעזאזל מהמבחר המצומצם של העבירות הקלות שבגינן ניתן להגיש קובלנה פרטית כזו סבור רוזן שהוא יכול לייחס לשר הפנים?

 נראה שיש כאן אדם שהחליט לחולל כמה שיותר כותרות ואפשר להתחיל לתהות על מניעיו.

 3. עו"ד וינרוט הגיש לבית המשפט רשימת לקוחות שייצג לטענתו בשכר טרחה מופחת וביניהם השופט המחוזי זפט. איני צופה בעיה לשופט כי הייצוג היה כבר לפני למעלה מ10 שנים ומותר לו לשבת כבר בתיקי משרד וינרוט, אולם אני לא מצליח להבין את עו"ד וינרוט. האם הלקוחות הסכימו לחשיפת שמם כמי שזכו על ידו לייצוג בשכר טרחה מופחת? האם פנה בכלל לבקש את רשותם?. על וינרוט חלה חובת שמירת סודיות עניינם של לקוחותיו-האם צפויה כעת תביעה נגדו בשל הפרת חובת הסודיות ופגיעה בפרטיות לקוחותיו? האם תתקן הפרקליטות את כתב האישום ותבקש לכלול בו עבירה של פגיעה בפרטיות?

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

תגובות

  • nachum  On 15 בינואר 2011 at 9:27

    מניעיו as you know the lady was suspended till her name was clear. now her man want to say dont dig again in the old case.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s