ועדת החקירה תמצא שח"כ אמסלם אשם


בנו של הרב עובדיה יוסף כבר האשים את הח"כ המורד חיים אמסלם באחריות עקיפה, או ישירה לעצירת הגשמים. מעניין שדווקא רב שומר מצוות כמו הרב אמסלם אחראי יותר מכופרים מדופלמים. יש להניח שגם ריבונו של עולם נזהר יותר ממאמיניו מאשר מהכופרים בו. האחרונים ייצלו באש גיהינום ואלו הראשונים יחוו את הגיהינום כבר בעולם הזה .

 אם הרב אמסלם אחראי לבצורת ואין לי סיבה לפקפק באחריותו, ללא ספק נכון ויעיל יותר להטיל עליו גם את האחריות לאסון השריפה. התועלת ברורה! אלמלא אמסלם היינו צריכים להטיל את האחריות המלאה למחדלים הקשים על חביבו של הרב עובדיה – השר אלי ישי וזאת לא יעלה על הדעת. מתברר שאלי ישי אפילו כתב פעמיים מכתבים שהכסף לשירותי הכבאות אינו מספיק ובכך הוא בוודאי יצא ידי חובתו די והותר.

 תקום וועדת חקירה!- חייבת לקום כי לאחר סיום הכיבוי הזעם יהיה רב מדי ויישאלו יותר מדי שאלות. אסון השריפה מצטלם הרבה יותר טוב מהמשבר במשק המים ואפילו שם הוקמה ועדה. האם הייתם יכולים לדמיין מסיבת עיתונאים עם נתניהו הנמרץ כל כך על רקע באר חרבה? או אפילו על שפת הכנרת?.

 על מנת להסיח את דעתנו מתוצאות השרפה יתקיימו ישיבות מרתוניות, הכול יעשו הצגות של פעולה דחופה ויעילה והאוצר שלא אבה להקציב יותר מ70 מליון ₪ תוספת לשירותי הכבאות יקציב כעת פי עשרה לפחות, עד שיקצץ אותם לקראת התקציב הבא בקיצוץ רוחבי. השר ליברמן אמר שאנחנו זזים רק לאחר שקורה אסון והוא טועה! אנחנו לא זזים אף פעם. לאחר אסון אנחנו פשוט מעמידים פנים שעשינו משהו.

  מי היה זה השר או סגן השר שסיפר לנו שהעורף מוכן למלחמה? האם לא היה זה מתן וילנאי?-טוב נושא כיבוי האש אינו בסמכות משרד הביטחון ובמלחמות לא נשרף שום דבר שנמצא באחריות משרד הביטחון. אף אחד לא האשים את ממשלת אולמרט בשריפת היערות במלחמת לבנון השנייה ואם היינו מנצחים במלחמה אף אחד לא היה שם לב ליערות ולעובדה שכבר אז מערך הכבאות לא עמד במעמסה. הואיל והפסדנו שמנו לב גם למצב היערות השרופים, ידענו שיקרו אסונות גרועים בהרבה וכרגיל לא עשינו דבר. צר לי לנפץ את האשליות של מי שחושב שמשהו ייעשה בעתיד – זה לא יקרה.

 נתניהו הבטיח שירכשו בדחיפות מטוסי כיבוי – הצחקת אותי אדוני ראש הממשלה. הכבאיות שבשימוש נרכשו על פי כל הדיווחים לפני 20 שנה ויותר ואפילו סולמות לחילוץ מבניינים גבוהים אין ברוב תחנות הכיבוי. יש לקוות שתורכיה תשלח לנו כמה מטוסי כיבוי לכבות את השרפות שיוצתו במלחמה הבאה, או לפחות תארגן משט נוסף של חומרי כיבוי שגם בהם יש מחסור חמור. הסיכוי לכך גדול הרבה יותר מאשר שיאורגן בישראל מערך כיבוי ראוי לשמו.

 אז תקום וועדת חקירה ממלכתית ברשות שופט נכבד והרב חיים אמסלם יואשם בכל וכולנו נוכל לפנות את שבת קודש לתפילות ולמנוחה.ליערות הכרמל אין טעם לנסוע בשבת- לפחות לא בעשרים השנים הקרובות. נקווה לפחות שהמשלה הזאת והבאות אחריה לא יסבכו אותנו במלחמה – אני לא רוצה לחשוב מה יקרה כשהם ינהלו אותה.

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s