הפיתרון – התאסלמות!


 השתתפותה של ח"כ חנין זועבי יחד עם פעילים מוסלמים ועם השייך ראאד סלאח בצירוף "פעילי זכויות אדם" ופעילי שמאל רדיקלי במשט התורכי ,גרמה לי יותר לתהייה מאשר לכעס.ישיבת בל"ד והתנועה האסלאמית שבת אחים גם יחד נראתה לי תמוהה למדי, עד אשר באה התאסלמותה של טלי פחימה יקירת "השמאל רדיקלי" וגרמה לי נחת רוח ממש.

 מסתבר שהמבט הרוחני המיוחד בעיניו של השייך ראאד סלאח  בעת המשט שבה את לבבה ומיד הפכה טלי את ליבה להאמין שאין אלוהים מבלעדי אלוהים ומוחמד נביאו. קשה להניח שהגברת תתלבט כעת בין התיאולוגיה השיעית לסונית, אבל אולי לפחות היא תקפיד לעטוף את ראשה במשהו-אולי בבורקה, או ברעלה ולמצער במטפחת. יש לקוות שתלמד שיעור או שניים על מעמדה הראוי של האישה באסלאם ותתנהג בהתאם .

 האסלאם,יש להודות, חוזר לאופנה ובגדול. המערב מריע לו בשם הרב – תרבותיות, תורכיה זונחת במהירות את המורשת החילונית וחוזרת לשורשיה המוסלמים ובעתיד הלא רחוק חלק גדול מתושבי אירופה יהיו מוסלמים. מעניין מתי יוסרו פסליו של אתא תורכ מכיכרות הערים בתורכיה וינותצו, ממש כפי שהוסרו פסליו של לנין בגוש הקומוניסטי. מתי יחויבו תלמידי בתי הספר החילוניים באירופה לאמץ "תוכנית ליבה" שתתמקד בקוראן ובמסורת האסלאם. בהולנד מסתבר מאמינים שהעתיד כבר כאן ונראה שהעתיד לא ממש מוצא חן בעיניהם.

 לשמאל "הרדיקלי" לא הייתה מעולם בעיה לשתף פעולה עם הכוחות המוסלמים הקיצוניים ביותר. במהפכה האיראנית שהתרחשה ב1979, בטרם תפס חומייני את השלטון, נטל השמאל הרדיקלי – מרכסיסטי באיראן חלק חשוב בהפגנות שמוטטו את משטר השאח. פעילי השמאל החילוני באיראן לא הבינו שהחלופות הן המשך משטרו של השאח, או משטר דתי פונדמנטליסטי בהנהגת  כהני הדת. הם החליטו  להילחם בשאח וקיבלו את משטר האייתוללות. האם ראיתם מאז ולו הפגנת שמאל משמעותית אחת במערב נגד המשטר באיראן – הייתה הפגנה אחת בדבלין אבל ממש לא משהו.

 לאסלאם יש כנראה את היכולת המופלאה לרפא את החברה המערבית מהעימותים הקורעים אותה לגזרים. יש לו את הכוח לשחרר מהבלי דרכי החשיבה המערביות המעיקות. אנו היכולים למרוט זה את שערותיה  של זו בנוגע לשאלות צדדיות ושוליות הנוגעות לשוויון זכויות האישה וזכויות אדם לא הבחנו כיצד האסלאם פותר שאלות מוקשות אלו ללא כל בעיה.האם שמתם לב שבמקום בו שורר משטר האסלאם כמעט ולא שומעים את הפמיניסטיות הטרחניות והדעתניות הללו ואת פעילי הזכויות היכולים למרר את חיינו השכם והערב בשל פגז כזה או אחר שנורה או לא נורה בהתאם לכל דקדוקי אמנת ג'נבה הרביעית. האסלאם היה משחרר אותו לחלוטין מהעיסוק בהבלים אלו. דין מוחמד בחרב ולא בציות לאמנות טרחניות.

  אני סבור שטלי פחימה הראתה לכולנו את הדרך והאושר האישי שזכתה לו חייב להדריך את כולנו. על כולנו לשקול ברצינות להתאסלם ויפה שעה אחת קודם. מדינת ישראל יכולה  להיות מדינה יהודית  בלאומיותה ומוסלמית באורח חייה הדתי. זה הרבה יותר קל מלהיות יהודי דתי, או חרדי.חוץ מזה הרבה יותר קל להתמקח עם חכמי וגדולי התורה כמוסלמים מאמינים מאשר כחילוניים חוטאים.

 המרת דת המונית כזו תשחרר אותנו מאינסוף קשיי הסברה בחו"ל ועכבות מוסריות וחוקיות מיותרות. תחת דגל דת האסלאם נוכל לנהל את מאבקנו לקיום בדרך היעילה ביותר ולהבטיח שמדינת היהודים על פי לאומיותם, תהיה חלק בלתי נפרד מארץ האסלאם ולא מארץ החרב. טובות ההנאה השופעות יותר המזומנות למאמינים בעולם הבא יהוו בהחלט בונוס חשוב למי שמתעקש לפרש את הבטחות הדת כפשוטן.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • מביט מהצד  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 14:15

  זה הכל עניין של דחופומשוך.

  המיינסטרים הישראלי שבו היא נולדה הקיא אותה.

  פחימה מעולם לא היתה חלק טבעי מהמילייה של השמאל-הרדיקאלי בישראל. היא לא באה ממנו, היא הלכה רחוק מדי ומהר מדי. בגלל שהיא לא היתה שייכת מלכתחילה לחוג הזה, לא היו לה את אינסטינקטי השרידה ומעגלי התמיכה שיש ליונתן פולקים, למתן קמינרים, לחגי מטרים, ליצחק לאורים וגדעון לוים, למשל. גם לא לאודי אדיבים.

  להבדיל מענת קם, לפחימה אין אבא, וגם אם היה לה הוא לא היה עשיר ומקושר כמו אבא של קם. לא היה לה מי שיתמוך בה ויגן עליה.

  השמאל הרדיקאלי מורכב מאנשים קרים ומנוכרים, סופר אידאולוגים, אבל עם תרבות סנובית עם המון יומרה אינטלקטואלית. חלק מהם (כמו עידן לנדו) גם משדרים רוע טהור. לא נדבק לטלי פחימה שיש לה יותר מדי לב, ומעט מדי שכל בהשוואה. להבדיל מהם, הבחורה לא צינית ולא מניפולטיבית. פיה וליבה שווים. אפשר היה לראות את זה בהיסחפות ואחר כך בדחיה של זכריה זביידי.

  התנועה המוסלמית חיבקה אותה, האנשים הפשוטים קיבלו אותה כאחת משלהם, ואדם הולך איפה שאוהבים אותו, ונותנים לו תחושה של חום ובית.

  זה יכול להפתיע רק מי שלא מבין כמה האדם הוא בעצם חיה חברתית.

  • דרור בל"ד  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 1:09

   עידן לנדו משדר רוע טהור? מי שמשדר רוע טהור הם הציונים, וזו הסיבה לבריחתה של טלי פחימה מהם. אמונתו של אדם היא עניינו הפרטי, וההתעסקות בטלי פחימה מעידה יותר מכל על העלבון מהיריקה בפרצופם, עלבון אשר יהירות ציונית טיפוסית אינה יכולה לקבל.

   • dugmanegdit  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 21:28

    משדר, ועוד איך משדר. אפשר לחטוף סרטן מהמשדרים שלו. ואם אתה בכל זאת תוהה ומקשה, אתה מוזמן לשאול איזו אחת, גלי ויינשטיין מרשימות, מה דעתה על שידוריו של מר לנדו…

 • שימי  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 14:49

  עידן לנדו משדר רוע טהור? תגיד אתה נורמלי? לנדו מתנהג כמו שמוק מעת לעת לא יותר. לגבי פחימה, לא מבין למה היא מענינת. היא מן הסתם לא בחורה יציבה במיוחד או מאושרת במיוחד ויש לקוות שתמצא את אושרה. אין שום משמעות להתאסלמות שלה וחבל לדון בזה.

 • דויד  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 14:51

  מעניין, לא הרבה ראו זאת אבל פוליטיקה מולידה זיווגים מאוד מוזרים. לצד פעילים דתיים רדיקאלים מוסלמאים ישבו פעילים קומוניסטיים, חילוניים. מחבלים הקשורים לאל קעידה ולקבוצות טרור טורקיות מקומיות חלקו את מושבם עם פעילי זכויות אדם מהשמאל האירופאי. זוכת פרס נובל לצד אנרכיסטים.

  על כן, אפשר להגיד שאויבו של האויבו הוא ידידי. אחרת, אין שום הסבר הגיוני אחר. בעצם יש אבל זה ארוך מידי 🙂

  • דרור בל"ד  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 1:11

   פעילי טרור היו רק מקרב שודדי הים.

   • דויד  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 10:12

    כנראה אתה לא בקיא בחוק ההומינטרי הבינלאומי, ידוע גם בשם, חוקי המלחמה. פיראטיות, על פי לשון החוק, היא כאשר יש תועלת ורווח אישי. לא במקרה הזה.

 • מוני  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 15:22

  עידן לנדו הוא באמת לא רשע, פלוץ יומרני כן, שמוק מעת לעת גם אבל לא רשע טהור.

 • גולדבלט משה  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 16:28

  איני נוהג לצנזר והקורא המסור לא יחשוב בי שדווקא תגובות לא מחמיאות לעידן לנדו מפריעות לי במיוחד,באבל הוא באמת לא נושא הפוסט הזהבואפשר להניח את העיסוק בו להזדמנות אחרת.

  יתכן שהשמאל הישראלי הוא מקום קר ומנוכר ושזה ההסבר להתנהגותה של טלי פחימה, אבל תאמינו לי שגם טלי פחימה היא רק משל-טוב אני לא אסביר יותר מזה.

  • מביט מהצד  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 18:50

   ההסבר הוא שאם אין לך בית במיינסטרים ולא נעים לך בקבוצה שתומכת בך פוליטית, אתה הולך לאיפה שמציעים לך בית ונוח לך עם התרבות.

   אין סיכוי שמי מהרדיקאלים-הישראלים-של-סלון יתאסלם.
   קודם הם יברחו למערב אירופה או "לשטן הגדול", או לעולם החדש. כל מקום שסביר להניח יחזיק מעמד נגד לגיונות הברברים לפחות לטווח החיים של אותם רדיקאלים, ויבטיח להם את אורח החיים שהם רגילים לו – לירוק בחופשיות לבאר שממנה הם שותים.

   נדיר מאוד למצוא רדיקאל שעבר בגופו לחיות עם מושאי התמיכה שלו. עמירה הס, למשל, וגם היא לא חיה שם *כל* הזמן. הם תמיד שומרים לעצמם דלת פתוחה ותעודת ביטוח בדמות דרכון של "אימפריאליסט-קולוניאליסט-מדכא".

   כל הכוח שלהם הוא שהם תומכים ב"מדוכאים" בלי להסתכן בהשתייכות מלאה אליהם באמת.

   בגלל זה המקרה של טלי פחימה כל כך חריג.
   הבחורה הולכת עם העקרונות עד הסוף. במציאות, לא בדיבורים על כוס קפה בקפה תל-אביבי בלב העיר…

 • ישראל ישראלי  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 17:10

  כרגיל במסווה של עורך דין פרובינציאלי משה גולדבלט עולה על דברים עקרוניים. איני מכיר אותו ואני לא בטוח שכדאי. אבל דמות עורך הדין הפרובנציאלי כנושא של המסר של אמת ישירה ושכל ישר פשוט מול העו"ד חלקלק מהמטרופולין היא כמעט קלישאה.
  מה שקורה בלי שנשים לב הוא שהערביות נעלמת לתוך האיסלם. הרעיון של ערביות ללא דת הומצא אחרי מ"ע עולם ראשונה ע"י נוצרים שרצו להיות כמו כולם ואומץ על ידי אינטלקטואלים מוסלמיים שניסו להיות חילוניים וכמובן כמו תמיד כמה יהודים מוטרפי שכל שמאמצים תמיד תיאוריות פוליטיות חדשניות. הילידים בבוליביה מסרו את צ'ה גווארה להורגיו ובעיתון "הארץ" סוגדים שלו כשמטריד מיני הנו הכוהן הגדול. נחזור לענין. אבל מה שמחבר את תורכיה אירן והחמאס הנו איסלם ולא ערביות. על הספינה של ארדואן דברו תורכית ופקדו בתורכית שנכתבת באותיות לטיניות. לזה דאג אתא תורק. האם ארדוון יחזיר את האותיות הערביות ואת חובת לימוד הערבית? ספק רב. ואם יינסה זה לא יהיה פשוט כלל וכלל. גם אין בתורכיה ובאירן נוצרים בודאי 100% לא קהילה בעלת משמעות פוליטית. אם היו סימנים לכך ברור שאצל ארדוואן זה יכלה וימות – על הטיפול במיעוט הנוצרי המשמעותי ביותר הארמנים כולם יודעים. משום כך הנוצרים בכל המזרח התיכון נמלטים ונחבאים גם האפיפיור עמד על כך. הארץ היחידה במזרח התיכון להוציא קפריסין שבה יש תחיה נוצרית גידול בכנסיות ומאמינים היא ישראל בקרב נוצרים הנסמכים על הרוב היהודי. גורל הנוצרים הישראלים דוברי הערבית הנו מעט טוב יותר מבכל המזה"ת אבל אינו מזהיר. אם הכח הנו בידי המאמינים והם שמניעים את גלגלי ההיסטוריה חשיבות הערביות דועכת [ מה עושה ידידנו הנוצרי עזמי בשארה ? הם גם הוא ימול את בשרו יקרא את קריאת האמונה ויעשה כמעשה טלי? ] סופם של הנוצרים לא יהיה טוב כקריאת ההמון המוסלמי המפגין: "אחרי שבת בא יום ראשון". אכן היהודים כבר נוקו כמו ע"י מוחמד בחודייבה ועכשיו מנקים את הנוצרים גם בלבנון. או שהם יחזרו לדרגת דהימי מושפל שפל כנוע ועבדותי. יש כבר כמה ישראלים יהודיים שמתרגלים פוזיציה זו.
  לסיכום. פרוגרסיביות? דו לאומיות? יהודים בבל"ד, כפר השלום: הצדקנות הצבועה הרצחנית הנאלחה שהקימו יהודים בדרך לירושלים ושהשתלטו עליה ערבים קנאים מוטרפים כל זה נגמר. גם חנין אם ירצה להתקבל יהיה חייב להתאסלם, גם יוסי שריד, גם גדעון לוי, גם עמירה הס, גם שוקן, גם הלמוט אוסטריכר. עורך הדין הפרובינציאלי עלה על זה. כל הכבוד.
  או כן האיש שנזכר ששמו מתחיל בע הנו חלאה אמיתית רשע שפל רוע מזוקק גם ביחס לנשים למה אתם נותנים לו הנחות.

  • מביט מהצד  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 19:01

   מה יש לך נגד נווה-שלום, ולמה אתה קורא להם "צדקנים-צבועים-רצחנים"?

   הם ניסו לעשות משהו טוב. אולי זה לא הצליח לשכפל את עצמו, אבל לא הגזמת בהכפשה?

   דרך אגב, לא יהודים הקימו אותו. זה מיזם של של נזיר דומיניקני, וחיים שם יהודים וערבים בשיתוף. לא שמעתי שמישהו "השתלט" עליו. יש לך פרטים מתועדים?

   • ישראל ישראלי  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 7:34

    לא!! אתה טועה ובגדול. אני מכיר את הכפר מבפנים. תיעוד? זה עניין לגוף ממשלתי ציבורי חוקר. מה שבנה את הכפר זה בעיקר כסף יהודי של תורמים ומוסדות יהודיים כולל כמובן מוסדות ציוניים מובהקים כמחלקה להתיישבות, משרד החקלאות ובנקים ציוניים. יהודים בעיקר יהודים הסתובבו בעולם ואספו כספים ואהדה גם מנוצרים וגם יהודים. תרומת המוסלמים לנושא בכסף ושווה כסף הייתה והיא עכשיו בטלה בשישים. הם באו אל המוכן ולאט לאט משתלטים עליו. אני נזהר בדברי כי איני רוצה לשמש כלי בידי מחרחרי ריב, מדון ושפך דמים אבל במידה מרובה זה מה שעושים תושבי הכפר הערביים. דברים שנכתבים ונאמרים שם על ידיהם רחוקים אלפי מילים משלום אחווה ורצון לוותר ולהבין.
    הבנה מהצד היהודי ישראלי עברה כבר מזמן את גבול הרגיל ונשמעת כפרודיה ופרסה. אכן הגיע הזמן לחקור, לאסוף עובדות ולפרסם.

  • מביט מהצד  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 11:31

   בכל זאת, יש לך קישור ל"דברים שנכתבים ונאמרים"?
   הייתי רוצה לשפוט בעצמי ולא לקבל חוות דעת מאלמונים.

 • דויד  ביום 11 ביוני 2010 בשעה 18:16

  סמואל הנטגינטון ראה בטורקיה כחריגה. לטענתו, מדינת ליבה מוסלאמית שפניה אל עבר המערב סופה להתקרב למזרח. המערב וישראל סיפקה את התירוץ הנח… והינה, התנגשות הציוויזליות לאט לאט מתאזנת על כלל מרכיביה.

 • ישראל ישראלי  ביום 12 ביוני 2010 בשעה 7:43

  לדרור מבל"ד. אתה לא קולט? הדרך היחידה הפתוחה לפניך היא דרכה של טלי פחימה. תקשקש, תצטט את מאו ומרקס, תתפלל יום יום לצלמם של עזמי ונאצר תחרטט, תזבל, תצרח, תגנה, תלשין, עד שלא תלך למסגד ותקבל את הדת אתה בחוץ. משתמשים בכך. עצוב, אבל זה מה שאמר לך העורך דין הפרובינציאלי משה גולדבלט והוא צודק.

 • ישראל ישראלי  ביום 13 ביוני 2010 בשעה 10:26

  למביט מהצד, קח מכונית סע לכפר הסתובב דבר עם אנשים. אולי במקרה תפגוש בי אני נכנס לשם כחלק מעסקי. לא כל הידע טמון ברשת בספרים או בתקופונים מלומדים פחות או יותר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s